Pravidla

Platí pro všechny hráče na serveru.

 1. Je zakázáno lhát adminům či jiným osobám pověřeným vedením serveru. Za lhaní se bere také šíření neplatných nebo lživých informací o serveru nebo členech admin teamu.
 2. Je zakázáno zabíjet hráče s lektvarem neviditelnosti, zabíjet hráče několikrát po sobě bezdůvodně, šikanovat hráče zabíjením, ničit hráčům progres zabíjením nebo odhánět hráče ze serveru kvůli zabíjení.
 3. Je zakázáno hledat chyby (mezery) v pravidlech. Využívání těchto chyb (mezer) je přísně zakázáno a trestá se banem. Co není zmíněno zde v pravidlech, neznamená, že je povoleno.
 4. Je přísně zakázáno jakékoliv používání hacků, cheatů a zakázaných módů. Pokud se hráč připojí s jakýmkoliv cheatlauncherem, př. Huzuni, Metro, Wurst, Wolfram automaticky souhlasí s tím, že dostane neprodleně po zjištění ban. Daný ban má pak stejnou váhu, jako kdyby byl hráč chycený při používání cheatů.
 5. Je přísně zakázáno se vydávat za člena AT.
 6. PvP je povoleno na našem serveru. Tzn. že hráč odpovídá za svoje věci v inventáři, které ztratí uvnitř PvP oblastí. Server nemá v povinnosti tyto věci nahrazovat, nejedná-li se o chybu.
 7. Hráč nesmí po Adminech požadovat levely, itemy, coiny, skilly apod. Pozn. Vyjímka případů opravy postav, které mají zřejmý bug, který byl předem prokázán majitelem.
 8. Je zakázáno navádění hráčů k porušování pravidel.
 9. Server neručí za ztracené věci umístěné v Item Framu (rámeček), to stejné platí i pro ArmorStand. Důvodem je, že se tyto věci se chovají jako Entity nebo-li mobové.
 10. Spawnkill a Tpakill je přísně zakázaný. Spawnkill je okamžité zabíjení hráče po respawnu -> hráč nemůže utéct. Za spawnkill je také bráno obsazení území cizího teamu a následné bránění v respawnu. Tpakill je okamžité zabíjení hráče po teleportu na jeho polohu.
 11. Nick hráče nesmí obsahovat jakékoliv sprosté slovo.
 12. Hráč nesmí vlastnit žádný OP item – tedy blok/item, který má nepovolené (všechny) enchanty, nebo potiony k trollingu a jiné věci, které nejsou normální. V případě vlastnění dostane hráč trest podle toho kolik vlastní dané věci. Může se také stát, že pozemek/ostrov/residenci vedení serveru smaže, bez udání důvodu.
 13. V případě prokázání Multi-Account tj. Multi-účet bude hráči udělen IP ban. Za multi-učet je bráno hraní na dvou postavách – př. dva účty hrající jednu hru na MiniGames (pokud jeden stojí a druhý hraje, pokud oba hrají nejedná se o porušení!). Za multi-učet není bráno dočasné připojení osoby v rámci výměny itemů/peněz na jinou postavu. Za multi-účet se považuje také využívání dalších účtu k rozšíření limitu vlastnících residencí/spawnerů. Za Multi-účet je také bráno připojení více účtů najednou za účelem obohacení se (VoteParty, možnost vícekrát hlasovat,…)
 14. Je přísně zakázáno nadávat, používat vulgární výrazy, urážet či provokovat ostatní a spamovat.
 15. Je zakázáno psát reklamu, za reklamu jsou brány všechny konkurenční servery (i zahraniční). Název serveru není reklama.
 16. Je zakázáno připojit se na server se skinem, který je urážlivý, sexuální, nacistický či jakkoliv jinak nevhodný.
 17. V případě, že hráč staví sprosté stavby kdekoliv na serveru (zahrnuje i minihry), mu bude udělen ban.
 18. Tresty se počítají napříč všemi vlastněnými účty hráče dle IP. Pokud má hráč dynamickou IP, je tato podmínka posuzována individuálně aby nedošlo k nedorozumění.
 19. Je přísně zakázáno podkopávat nebo jinak kazit hru vlastnímu teamu.
 20. Je zakázáno jakkoliv obcházet udělené tresty, platí pro mute a ban. V případě porušení a následném zjištění bude hráči udělen okamžitě vyšší trest bez možnosti zrušení.
 21. Je zakázáno vyhrožovat hráčům za účelem udělení (nepravděpodobného) trestu. Př. vyhrožování kickem ze hry, mutem a banem.
 22. Je zakázáno jakkoliv trollovat/otravovat záměrně ostatní hráče pomocí itemů, příkazů a jiných možností, které hráč může provádět.
 23. Je zakázáno vést různé DDoS/DoS/bot útoky proti serveru.
 24. Je zakázáno jakkoliv obchodovat s itemy, účty a jinými věcmi na serveru za realné peníze. Pokud se i tak daný obchod provede, server nijak dané věci nebude nahrazovat a ani peněžní hodnotu vloženou do obchodu.
 25. Je zakázáno vytvářet fake itemy -> přejmenování server itemů.
 26. Například. EpicCrate na VoteCrate a naopak.
 27. Jestliže hráč bude neustále otravovat člena admin týmu s žádostí o udělení trestu, může mu být udělen permanentní ban za pokus o trolling a již nikdy nemusí být udělen unban.
 28. Je přísně zakázáno hrát s jakýmkoliv zakázaných módů.
 29. Je přísně zakázáno sdílet jakékoliv osobní informace o hráčích, zejména IP, jméno a příjmení, bydliště, datum narození.
  Je zakázáno si dávat nick, který nějak uráží nebo poukazuje na jiného hráče.
 30. Do CMD spamu, tedy spamu za pomocí nějakého příkazu jsou zahrnuty také příkazy jako /pay, /msg, /friends msg a jakékoliv jiné příkazy, které zasílají výslednou zprávu jinému hráči.
  Je zakázáno dělat fake eventy, tedy eventy které se reálně nekonají nebo jsou tvořeny za účelem okrádat/zabíjet hráče.
 31. Je přísně zakázáno využívat jakýchkoliv bugů na serveru. Pokud se vyskytne jakýkoliv glitch k získání peněz, op itemů, hlav, klíčů apod, hráči jsou povinni okamžitě nahlásit daný problém. V případě, že i nadále bude hráč tohoto bugu zneužívat server mu může kdykoliv bez udání důvodu smazat jakékoliv data z serveru.